PASlAUGOS

Vila ILGAI – tai  vieta Jūsų ypatingoms šventėms ir progoms. Šiuolaikiška sodyba apsupta gamtos ir Ilgų ežero – idealiausia vieta ieškantiems išskirtinės vietos savo šventei. Vila ILGAI puikiai tiks vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, gimtadieniams ar kitai Jūsų išskirtinei progai paminėti. Vila ILGAI patalpos puikiai pritaikytos ir įmonių renginiams – seminarams, mokymams, konferencijoms, dalykiniams susitikimams ar šventėms.

Sodyboje yra įvairaus dydžio salės, galimybė dirbti didesnėse ar mažesnėse grupėse. Didžiojoje pokylių salėje telpa iki 60 žmonių. Taip pat yra ir mažesnė 40 vietų salė, pritaikyta konferencijoms. Nuo pirmadienio iki penktadienio svečiams siūlome apsistoti ilgesniam laikui jaukiuose kambariuose, su atskirais vonios kambariais.. Pailsėti ir atgauti jėgas kviečiame ir pirtyje, kurioje pasikaitinę atsivėsinti galėsite gaiviame, skaidriame ir švariame Ilgų ežero vandenyje.

Viloje ILGAI svečius apgyvendinsime jaukiuose ir šviesiuose kambariuose. Sodyboje galima apgyvendini 50 svečių. Dauguma kambarių dviviečiai ir triviečiai, su atskirais vonios kambariais. Sodyboje įrengti ir išskirtiniai kambariai skirti ypatingiems svečiams – jauniesiems, jubiliatams, kuriuose įrengtas židinys suteiks ypatingo jaukumo Jūsų poilsiui. Šventės metu ypatingi svečiai turi galimybę nakvoti kitame pastate, toliau nuo šventės šurmulio. Ypač patogu šeimoms su vaikais, vyresnio amžiaus svečiams ar tiesiog norintiems atsikvėpti šventės šeimininkams.

Vila ILGAI lankytojams siūlome dvi pobūviams skirtas sales: didžiąją ir mažąją. Didžiojoje pobūvių salėje telpa iki 60 svečių. Prabangiai įrengtoje salėje dominuoja šviesios spalvos, o pro langus galima grožėtis nepaprasta ežero panorama. Salėje yra vaizdo aparatūra, taip pat didelis židinys.  Karštą vasaros dieną didžiulius langus galima atverti ir mėgautis gaiviu oru.  

Vila ILGAI patalpos puikiai pritaikytos ir įmonių renginiams – seminarams, mokymams, konferencijoms, dalykiniams susitikimams ar šventėms. Sodyboje yra įvairaus dydžio salės, galimybė dirbti didesnėse ar mažesnėse grupėse. Sodyboje sudarytos visos sąlygos privatumui užtikrinti, tad Jūsų renginių niekas netrukdys. Taip pat sodyboje yra vaizdo įranga, kuri gali būti transportuojama pagal poreikius į bet kurią salę. Viloje ILGAI įrengti itin patogūs dviviečiai ir triviečiai kambariai su individualiais vonios kambariais, kuriuose galima apgyvendinti renginių dalyvius.

Sodyboje įrengta ir išskirtinė pirtis. Vilos ILGAI pirtis ypatinga tuo, kad joje yra langas į ežerą. Sėdintys pirtyje galės mėgautis ne tik karščiu, bet ir ežero panorama. Pirtyje vienu metu tilps net keliolika pirties mėgėjų. Šalia pirties įrengti du dušai, taip pat erdvu priepirtis. Pirties namas stovi visai šalia ežero pakrantės, tad įsikaitinę atsigaivinti ar išsimaudyti galės ežere. Vilos ILGAI pirtis padės atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.

Vila ILGAI bendradarbiauja su patikimais maitinimo paslaugas teikiančiais partneriais, kurie pasiūlys platų patiekalų ir konditerijos gaminių asortimentą. Iš plataus rato galėsite pasirinkti Jums tinkamiausius partnerius, kurie paruoš maistą pagal Jūsų norus ir poreikius.

Vila ILGAI apsupta nuostabios gamtos, kurioje sodybos svečiai kviečiami aktyviai praleisti laisvalaikį. Svečių malonumui siūlome aktyvų poilsį: įvairius lauko žaidimus, žvejybą ežere, pasiirstymą valtimi ežere, šokolado gaminimą, jodinėjimą, ekskursijas į Trakus ir kitas pramogas.

Šalia esančiame Ilgų ežere sodybos svečiai galės žvejoti ir galbūt pagauti didžiausią Trakų rajone šamą. Iš pagautos žuvies čia pat galėsite išsivirti žuvienę ar pagautą žuvį išsikepti. Garantuoti, kad pagausite žuvį negalime, tačiau natūrali gamta ir jos iššūkiai – tikriems žvejams ne kliūtis. Ilgų ežeras tinkamiausias žvejams profesionalams. Žvejyba galima tik turint leidimą.