APIE MUS

PASIVAIKŠČIOKITE PO „VILĄ ILGAI”
Vila ILGAI – tai šiuolaikiška sodyba Jūsų ypatingoms progoms ir poilsiui  Ilgų ežero pakrantėje netoli Trakų. Nuostabiame gamtos kampelyje esanti Vila ILGAI sutiks svečius išskirtiniu komfortu ir privatumu.

Vila ILGAI – ideali vieta Jūsų šeimos šventėms, vestuvėms, įvairiems pobūviams, jubiliejams, įmonių renginiams, konferencijoms, seminarams, mokymams ar tiesiog puikiam poilsiui. Vila ILGAI sukurta galvojant apie būsimus svečius: puikiai įrengtos pokylių salės, patogūs kambariai, erdvios lauko terasos, išskirtinė pirtis ir išpuoselėta sodybos aplinka.

Sodyboje bus užtikrintas Jūsų švenčių ir poilsio privatumas, kadangi kaimynystėje tik ežeras ir gamta. Elegantiška ir prabangi Vila ILGAI įsikūrusi atokiau nuo pagrindinių kelių, tad svečių poilsio ir ramybės nedrums triukšmas. Išskirtinė gamta, kalvotas peizažas, skaidrus ežero vanduo, miškų ošimas – maloniai nustebins Vilos ILGAI lankytojus.

Sodybos teritorijoje pastatyti du šiuolaikiški ir modernūs pastatai. Sodyboje Jūsų laukia erdvi pokylių salė, kurioje tilps iki 60 svečių. Pastatai pastatyti žemėjančiame šlaite, iš pokylių salės atsiveria nuostabi Ilgų ežero panorama, kuria galės mėgautis svečiai.

Viloje ILGAI Jūsų lauks  jaukūs ir šviesūs kambariai. Visi sodybos kambariai su individualiais dušo kambariais. Pro kambarių langus atsiveria ežero panorama. Svečiai ežero vaizdais galės mėgautis ir iš balkonų bei didžiulės terasos. Abiejuose pastatuose vienu metu galime apgyvendinti 50 žmonių.

Šalia pagrindinio namo pastatytame pirties name yra dar viena puiki pokylių salė, kurios plotas 40 kvadratinių metrų.Čia galima maloniai praleisti vakarą su keliolika draugų. Taip pat šiame pastate įrengta itin erdvi pirtis. Vilos ILGAI pirtis ypatinga – su langu į ežerą. Sėdintys pirtyje galės mėgautis ne tik karščiu, bet ir ežero panorama. Pasikaitinę pirtyje svečiai galės atsivėsinti šalia esančiame skaidriame Ilgų ežero vandenyje.

Sodybą puošia ne tik natūralus gamtovaizdis, bet ir išpuoselėta aplinka. Ežero pakrantėje įrengtas didelis lieptas. Žvejams – šypsosi žuvys. Sodyboje yra lauko pavėsinė, kurioje svečiai galės pusryčiauti ar vakaroti bei stebėti kaip besileidžianti saulė mišką ir ežerą užlieja nuostabia šviesa.

Mėgstantiems aktyvų poilsį svečiams pasiūlysime pasijodinėjimą žirgais netoli esančiame žirgyne. Saldumynų mėgėjų laukia Šokoladinių skulptūrų muziejus, išskirtinė kava ir įvairios pramogos vos už kelių kilometrų esančiuose Trakuose.

Kviečiame atvykti į Vilą ILGAI sukurtą su meile Jums ir Jūsų ypatingoms progoms. 
Poros susituokusios Viloje ILGAI – gyvens ilgai ir laimingai…