KAIP MUS RASTI?

Vila ILGAI įsikūrusi
Ilgų Ežero 2-oji g. 7, Padumblės kaime, Trakų seniūnijoje, Trakų rajone.

GPS koordinatės:
549869, 6055304 (LKS)
54.631788, 24.772379 (WGS)
54° 37′ 54.44″, 24° 46′ 20.56″ (WGS)

 
Iš VILNIAUS: važiuokite keliu Vilnius – Trakai. Įvažiavus į Trakų miestą važiuokite tiesiai iki žiedo (šalia autobusų stoties). Žiede rinkitės pirmąjį išvažiavimą tiesiai. Važiuokite per Trakus tiesiai Vytauto gatve, po to Karaimų gatve, kol privažiuosite antrąjį žiedą. Žiede rinkitės antrąjį išvažiavimą Semeliškių link. Važiuokite tiesiai kol 9 kilometre, kairėje kelio pusėje pamatysite lentelę su gatvės pavadinimu Kranto g. Sukite į kairėje esančią Kranto gatvę ir pavažiavus 500 metrų laikykitės dešiniau ir įvažiuosite į Ilgų Ežero 1-ąją gatvę. Važiuokite tiesiai ir už 800 metrų įvažiuosite į Ilgų Ežero 2-ąją gatvę. Dešinėje pusėje pamatę užtvarą sukite į dešinę, kilkite į kalną ir atvyksite į Vilą ILGAI.
 
Iš KAUNO: važiuokite autostrada Kaunas – Vilnius, pravažiavę Vievį pasirinkite išvažiavimą link Trakų. Važiuokite tiesiai Trakų kryptimi, kol įvažiuosite į Trakų miestą ir privažiuosite žiedą. Žiede rinkitės pirmąjį išvažiavimą Semeliškių link. Važiuokite tiesiai kol 9 kilometre, kairėje kelio pusėje pamatysite lentelę su gatvės pavadinimu Kranto g. Sukite į kairėje esančią Kranto gatvę ir pavažiavus 500 metrų laikykitės dešiniau ir įvažiuosite į Ilgų Ežero 1-ąją gatvę. Važiuokite tiesiai ir už 800 metrų įvažiuosite į Ilgų Ežero 2-ąją gatvę. Dešinėje pusėje pamatę užtvarą sukite į dešinę, kilkite į kalną ir atvyksite į Vilą ILGAI.
 
Iš TRAKŲ: nuo pilies važiuokite tiesiai Vytauto gatve, po to Karaimų gatve, kol privažiuosite žiedą. Žiede rinkitės antrąjį išvažiavimą Semeliškių link. Važiuokite tiesiai kol 9 kilometre, kairėje kelio pusėje pamatysite lentelę su gatvės pavadinimu Kranto g. Sukite į kairėje esančią Kranto gatvę ir pavažiavus 500 metrų laikykitės dešiniau ir įvažiuosite į Ilgų Ežero 1-ąją gatvę. Važiuokite tiesiai ir už 800 metrų įvažiuosite į Ilgų Ežero 2-ąją gatvę. Dešinėje pusėje pamatę užtvarą sukite į dešinę, kilkite į kalną ir atvyksite į Vilą ILGAI.
 

Jeigu pasiklydote – skambinkite +370 658 22 222.