Apie mus

Pasivaikščiokite po "Vilą Ilgai"
Vila ILGAI – tai nauja ir šiuolaikiška sodyba Jūsų poilsiui ir Jūsų ypatingoms progoms, įsikūrusi unikalioje Ilgų ežero pakrantėje, Trakų rajone. Nuostabiame gamtos kampelyje esanti Vila ILGAI nustebins svečius išskirtiniu komfortu ir privatumu.
 
Vila ILGAI – ideali vieta Jūsų šeimos šventėms, vestuvėms, įvairiems pobūviams, jubiliejams, įmonių renginiams, konferencijoms, seminarams, mokymams ar tiesiog puikiam poilsiui. Vila ILGAI sukurta galvojant apie būsimus svečius: puikiai įrengtos pokylių salės, patogūs kambariai, erdvios lauko terasos, išskirtinė pirtis ir išpuoselėta sodybos aplinka.
 
Sodyboje bus užtikrintas Jūsų švenčių ir poilsio privatumas, kadangi kaimynystėje tik ežeras ir gamta. Elegantiška ir prabangi Vila ILGAI įsikūrusi atokiau nuo pagrindinių kelių, tad svečių poilsio ir ramybės nedrums triukšmas. Išskirtinė gamta, kalvotas peizažas, skaidrus ežero vanduo, miškų ošimas – tikimės maloniai nustebins Vilos ILGAI lankytojus.
 
Sodybos teritorijoje pastatyti du šiuolaikiški ir modernūs pastatai. Sodyboje Jūsų laukia erdvi pokylių salė, kurioje tilps iki 60 svečių. Pastatai pastatyti žemėjančiame šlaite, todėl ežero ir supančios gamtos niekas neužstoja, iš pokylių salės atsiveria nuostabi Ilgų ežero panorama, kuria galės mėgautis svečiai. Pokylių salėje yra židinys, kuris žiemą suteiks jaukumo.
 
Viloje ILGAI Jūsų lauks puikiai įrengti jaukūs ir šviesūs kambariai. Visi sodybos kambariai su individualiais vonios kambariais. Pro kambarių langus atsiveria ežero panorama. Svečiai ežero vaizdais galės mėgautis ir iš balkonų bei didžiulės terasos. Svečių patogumui dviviečiai ir triviečiai kambariai.
 
Šalia pagrindinio namo pastatytame pirties name yra dar viena erdvi pokylių salė, kurios plotas 40 kvadratinių metrų. Taip pat šiame pastate įrengta itin erdvi pirtis, kurioje telpa keliolika pirties mėgėjų. Vilos ILGAI pirtis ypatinga langu į ežerą. Sėdintys pirtyje galės mėgautis ne tik karščiu, bet ir ežero panorama. Pasikaitinę pirtyje svečiai galės atsivėsinti šalia esančiame skaidriame Ilgų ežero vandenyje.
 
Sodybą puošia ne tik natūralus gamtovaizdis, bet ir išpuoselėta aplinka. Ežero pakrantėje suformuotas nedidelis smėlio paplūdimys. Taip pat svečiams pasiūlysime žvejybą Ilgų ežere. Sodyboje yra lauko pavėsinė, kurioje svečiai galės pusryčiauti ar vakaroti.
 
Mėgstančius aktyvų poilsį svečius pakviesime pasijodinėjimą žirgais netoli esančiame žirgyne. Svečius pakviesime nuvykti į unikalias šokolado gaminimo pamokas. Daugybė pramogų svečių laukia ir vos už kelių kilometrų esančiuose Trakuose.
 
Kviečiame atvykti į nuostabią Vilą ILGAI sukurtą Jums ir Jūsų ypatingoms progoms. 
Poros susituokusios Viloje ILGAI - gyvens ilgai ir laimingai...